3-кімнатна квартира, Салтовка
єВідновлення
Код об'єкта:1288698
Переглядів: 180
Загальна
вартість
вартість
65 000
$
* 2 852 200 грн
* 2 852 200 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
47 537
грн
1 083 $
1 083 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
60.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
45.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
8.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
4/5
Санвузел
совмещенный
Вулиця
Тракторобудівників (Тракторостроителей) просп.
Ремонт
кап.ремонт
Стіни
панель
Район
Салтовка
Орієнтир
606
Опис
Продам 3к.квартиру, Салтівка, пр.Тракторобудівників, 606 м/р, 4/5. Новий ремонт, замінено все - від проводки до вхідних дверей.Розвинена інфраструктура - поруч супермаркети "Клас", "АТБ", ринок, аптеки, зупинки транспорту.
Телефонуйте:
0936050600
Дата оновлення інформації: 11.05.2026 14:46
На мапі