Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, П.Поле

Торг
Код об'єкта:1288280 Переглядів: 499
Загальна
вартість
35 000 $
* 1 535 800 грн
Вартість
за кв.м.
36 222 грн
825 $
Телефони
Загальна
площа:
42.4кв.м.
Житлова
площа:
30.0кв.м.
Площа
кухні:
5.8кв.м.
Кімнати
2
Поверх
2/5
Санвузел
совмещенный
Вулиця
23 Серпня (23 Августа) вул.
Ремонт
жилое
Стіни
кирпич
Район
П.Поле
Орієнтир
м.23 Августа

Опис

У продажу 2-кімнатна квартира, район Павлове Поле, поверх 2/5, цегла. Газ. плита, газ колонка, конд-р. Поруч поліклініка, магазини, школа, житловий стан. Паркет дуб, червоне дерево. Тихий двір. Готовий до продажу. Телефонуйте!
Телефонуйте: 0507002523
Дата оновлення інформації: 30.04.2026 12:09

На мапі