Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, П.Поле

Торг єВідновлення
Код об'єкта:1288021 Переглядів: 381
Загальна
вартість
30 000 $
* 1 316 400 грн
Вартість
за кв.м.
29 253 грн
667 $
Загальна
площа:
45.0кв.м.
Житлова
площа:
29.0кв.м.
Площа
кухні:
6.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
4/5
Санвузел
совмещенный
Вулиця
23 Серпня (23 Августа) вул.
Ремонт
жилое
Стіни
кирпич
Район
П.Поле
Орієнтир
м.23 Августа

Опис

Продам 2-х кімнатну квартиру на Павловому полі, вул. 23 серпня, д.43А. Квартира в житловому стані, без ремонта! Кімнати роздільні, є кладовка. У с/в сучасний кахель, бойлер залишають. На все встановлені лічильники. Метро поряд. Поруч ринок, магазини, вся необхідна інфраструктура. Телефонуйте!
Телефонуйте: 0965703496, 0955816705
Дата оновлення інформації: 01.05.2026 11:07

На мапі