Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

3-кімнатна квартира, Основа

Торг
Код об'єкта:1286104 Переглядів: 1186
Загальна
вартість
29 500 $
* 1 294 460 грн
Вартість
за кв.м.
21 574 грн
492 $
Загальна
площа:
60.0кв.м.
Житлова
площа:
48.0кв.м.
Площа
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
8/9
Орієнтир
кон.6тролл.

Опис

✅Продам квартиру біля жд вокзалу ст.Основа, ремонт на завершальному етапі, повна заміна проводки , встановлено нові металопластикові вікна та батареї опалення, вхідні двері, стіни під обои.
✅Тільки продаж.
✅Без боргів та обтяжень, зареєстрованих немає, вільна.
Телефонуйте: 0958513245, 0501699634, 0986188575
Дата оновлення інформації: 08.05.2026 14:13

На мапі