Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, П.Поле, ЖК Шекспира

Код об'єкта:1285863 Переглядів: 46
Загальна
вартість
35 000 $
* 1 535 800 грн
Вартість
за кв.м.
34 129 грн
778 $
Загальна
площа:
45.0кв.м.
Житлова
площа:
17.0кв.м.
Площа
кухні:
15.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
8/16
Орієнтир
м.23 Августа

Опис

У продажу 1 кім. квартира в ЖК Шекспіра, від забудовника Житлобуд 1. Будинок 1, секція 1. Середній поверх. Будинок цегляний із зовнішнім утепленням стін. Квартира у будівельному стані. Комплектація: металеві вхідні двері, МПО, міжкімнатні перегородки, горизонтальне розведення опалення, біметалічні радіатори, введення електропроводки в квартиру, лічильник електроенергії. Є можливість встановлення лічильника опалення на квартиру. Власноруч можете регулювати кількість споживаного тепла, що заощадить у зимовий період Ваші гроші. Комплекс розташований поблизу зупинки громадського транспорту, найближча станція метро «23 серпня» знаходиться за 7 хвилин пішки. Телефонуйте! Ціна просто супер!

Телефонуйте: 0954258488, 0637509485
Дата оновлення інформації: 14.05.2026 11:27

На мапі