3-кімнатна квартира, Жуковского
єВідновлення
Код об'єкта:1281021
Переглядів: 143
Загальна
вартість
вартість
38 000
$
* 1 667 440 грн
* 1 667 440 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
27 791
грн
633 $
633 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
60.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
45.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
17.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
1/5
Опис
✅Продам 3х кімнатну квартиру з ремонтом і меблями.
✅ Прописаних немає.
✅ 5 хвилин до центру.Рядом рынок,школа,детский садик,транспортная развязка в любую точку города.
Телефонуйте:
0507002523
Дата оновлення інформації: 08.05.2026 12:04
На мапі