2-кімнатна квартира, Салтовка, ЖК Парус
єВідновлення
Код об'єкта:1277696
Переглядів: 156
Загальна
вартість
вартість
120 000
$
* 5 265 600 грн
* 5 265 600 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
68 384
грн
1 558 $
1 558 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
77.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
45.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
20.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
19/25
Орієнтир
522
Опис
ЖК Парус ст.м. Студентська. 2-кімнатна, розташована на 19 поверсі 25-поверхового будинку, 77 кв.м. Будинок із закритою територією, що охороняється. Велика вітальня, панорамні вікна, простора спальня, гардеробна, с/в, простора кухня-їдальня. Авторський проєкт, дизайнерський ремонт.
Телефонуйте:
0507002523
Дата оновлення інформації: 07.05.2026 13:51
На мапі