Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

Будинок, Боровской

Торг
Код об'єкта:1275499 Переглядів: 1680
Загальна
вартість
35 000 $
* 1 535 800 грн
Вартість
за кв.м.
9 659 грн
220 $
Загальна
площа:
159.0кв.м.
Житлова
площа:
78.7кв.м.
Площа
кухні:
16.7кв.м.
Кімнати
4
Санвузел
раздельный
Вулиця
Первомайская ул.
Площа ділянки (сотки)
35.5

Опис

У продажу чудова садиба на Червонооскольському водосховищі. П. Борова. Будинок 2-поверховий, будівлі 1997 року, утеплений. Садиба будувалася для себе. Площа ділянки – 35.5 соток.
У будинку 4 кімнати, простора кухня, окремий сан. вузол, котельня та велика засклена веранда, з якої відкривається чудовий вигляд. Ремонт капітальний, скрізь встановлені металопластикові вікна.
На території, прилеглій до будинку, є літня кухня, просторий гараж і лазня, різні надвірні будівлі. Обладнано місце для відпочинку та барбекю.
На доглянутій ділянці висаджені плодові дерева та чагарники, а також різні декоративні рослини. Велика площа ділянки дає можливість для встановлення теплиць або будівництва невеликих дачних будиночків.
Будинок орієнтований строго на південь, що є ідеальним для встановлення сонячної електростанції.
Розташування домоволодіння, робить його ідеальним для відпочинку та проживання – 200 метрів до річки, 150 метрів до лісу та 500 метрів до великої води, тобто. до водосховища. Близькість водойм та лісу, відмінна екологія, тиша та умиротворення.
Ви не пошкодуєте про своє рішення придбати даний об'єкт!
Телефонуйте: 0677919959, 0993292461
Дата оновлення інформації: 11.05.2026 10:45

На мапі