Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

Будинок, Роганский

єВідновлення
Код об'єкта:1270514 Переглядів: 855
Загальна
вартість
49 000 $
* 2 150 120 грн
Вартість
за кв.м.
12 079 грн
275 $
Телефони
Загальна
площа:
178.0кв.м.
Житлова
площа:
90.0кв.м.
Площа
кухні:
20.0кв.м.
Кімнати
4
Санвузел
совмещенный
Вулиця
Затишенский в-д
Площа ділянки (сотки)
4.0

Опис

✅ Продам Будинок, Затишшя, біля Плиткового заводу. Будівля 2019 року, під чистове оздоблення, є будівельні матеріали, Площа 178м2, 1 поверх-спальня, кухня, передпокій, котельня, 2поверх-3 спальні, санвузол. Підведені комунікації – вода централізована, зливна яма, світло. На Першому поверсі тепла підлога, стіни піноблок, цегла фасад. встановлений твердопаливний котел
✅Будинок зданий в експлуатацію, Земля приватизована
Телефонуйте: 0960940762, 0668971872
Дата оновлення інформації: 27.04.2026 16:01