2-кімнатна квартира, Центр, ЖК Слободская Усадьба
єВідновлення
Код об'єкта:1255295
Переглядів: 204
Загальна
вартість
вартість
100 000
$
* 4 400 000 грн
* 4 400 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
74 576
грн
1 695 $
1 695 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
59.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
38.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
11.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
2/10
Опис
Продаю 2-кімнатну квартиру площею 59 кв.м з євроремонтом, меблями та побутовою технікою, розташовану на 2 поверсі 10-поверхового престижного новобудови ЖК «Слобідська садиба» за адресою вул. Данилевського, 26, станція метро «Наукова». Автономне опалення. Територія під охороною. Паркомісце в підземному паркінгу в подарунок. Квартира вашої мрії чекає на вас!
Телефонуйте:
0509840662
Дата оновлення інформації: 23.05.2026 08:49