Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

3-кімнатна квартира, ХТЗ

єВідновлення
Код об'єкта:1250121 Переглядів: 573
Загальна
вартість
37 000 $
* 1 623 560 грн
Вартість
за кв.м.
24 232 грн
552 $
Загальна
площа:
67.0кв.м.
Житлова
площа:
45.0кв.м.
Площа
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
4/12

Опис

✅Продам 3 кімнатну квартиру. 67м2. Чешка. 4/12. По вул. Бібліка,2-д. Два балкони на різні сторони.
✅Квартира під ваш дизайнерский ремонт.
✅ Розвинута інфраструктура, зручна транспортна роз'язка,до метро ім. Масельського 7 хвилин пішки.
Телефонуйте: 0965619189, 0636612376
Дата оновлення інформації: 06.05.2026 09:59