Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Журавлевка, ЖК Журавлевский

Торг єВідновлення
Код об'єкта:1237838 Переглядів: 492
Загальна
вартість
25 000 $
* 1 097 000 грн
Вартість
за кв.м.
32 265 грн
735 $
Телефони
Загальна
площа:
34.0кв.м.
Житлова
площа:
20.0кв.м.
Площа
кухні:
6.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
11/14

Опис

🏠 Продаж 1-кімнатної квартири з капітальним ремонтом у ЖК «Журавлівський»

Стан та ремонт:
Квартира після капітального ремонту, виконаного з якісних і дорогих матеріалів. Продається з меблями та технікою — можна одразу заїжджати і жити!
Простора, світла та надзвичайно затишна кімната, сучасна кухня з вбудованими меблями, суміщений санвузол та зручна гардеробна. Квартира дуже тепла й комфортна.

🏢 Житловий комплекс:
Охоронювана територія з камерами відеоспостереження. На території розташовані магазини, пекарня, кафе, салони побутових послуг.
Ландшафтне озеленення, два мальовничі озера, доглянуті алеї для прогулянок, затишна зона для барбекю — ідеальне місце для відпочинку.

📍 Інфраструктура:
У пішій доступності — школи, дитячі садки, зупинки громадського транспорту.
До метро — 20 хвилин спокійним кроком.
Розглядаються пропозиції по Є-відновленню.

📞 Перегляд — за попередньою домовленістю. Телефонуйте — із задоволенням покажемо квартиру!

🏡 АН "Харків-рієлтор" — найкращий помічник у сфері нерухомості!

Телефонуйте: 0507002523
Дата оновлення інформації: 06.05.2026 19:40

На мапі