2-кімнатна квартира, Сев.Салтовка, ЖК Венский дом
Код об'єкта:1221178
Переглядів: 211
Загальна
вартість
вартість
35 000
$
* 1 535 800 грн
* 1 535 800 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
29 309
грн
668 $
668 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
52.4кв.м.
Житлова
площа:
площа:
33.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
10.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
1/4
Опис
✅Продам чудову 2к. квартиру на 1/4 ЖК «Віденський Дім» на вул. Кричевського 42, МЖК Інтернаціоналіст на Північній Салтівці.
✅ Загальна площа квартири складає 52,4 м2.
✅ У квартирі встановлені панорамні МП вікна, вхідні металеві двері, зроблено підведення електрики, каналізації, води, комунікацій опалення, дах та весь будинок утеплено.
✅ Будинок зданий і ведений в експлуатацію, сусіди роблять ремонти, територія упорядковується, в Піші доступності супермаркет, школи, дитячі садки, ринок, зупинка міського транспорту (до метро 5-7 хвилин).
✅ Будинок бізнес-класу клубного типу з власною закритою територією, автостоянкою та дитячим майданчиком.
✅ Великі панорамні вікна.
✅ Висота стель – 3.2.
Телефонуйте:
0936050600
Дата оновлення інформації: 07.05.2026 12:20