2-кімнатна квартира, Салтовка
єВідновлення
Код об'єкта:1377853
Переглядів: 13
Загальна
вартість
вартість
40 000
$
* 1 760 000 грн
* 1 760 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
35 918
грн
816 $
816 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
49.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
28.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
11.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
6/16
Санвузел
совмещенный
Вулиця
Ювілейний (50-летия ВЛКСМ) просп.
Ремонт
жилое
Стіни
панель
Район
Салтовка
Орієнтир
656
Опис
✅Продам 2 кімнатну квартиру покращенного планування на Салтівці,656 мкр.,пр-т Ювілейний.
✅Кваартира в гарному житловому стані,МПВ,встановлено лічильники на воду,броньовані двері .
✅Розташована на комфортному 6 поверсі.
✅Поруч зручна інфраструктура:парк Перемоги,супермаркети,магазини,школа,неподалік ТРК Укріїна,ринок.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 23.05.2026 11:44
На мапі